אנסמבל חמש נשימהות - מופע אילתור נשי

על הבמה אנחנו חמש נשים, חמש נשימהות - כך קראנו לקבוצת התיאטרון שלנו המורכבת משחקניות מקצועיות, מנחה ומוזיקאית. יחד אנחנו יוצרות, ונושמות מופעי תיאטרון נשיים בנושאים של מגדר, נשיות, אי-מהות, אי-שיויוון, פמיניזם, נערות, ועוד.

המופע שלנו הוא מופע תיאטרון פלייבק נשי, שמהותו היא אילתור מתוך סיפורי הקהל. אורך המופע כשעה ורבע, והוא מתאים לקבוצות שונות של נשים - למשל לעוסקות בריפוי, החלמה ומקצועות טיפוליים כגון אחיות, רופאות, עו"סיות, מיילדות, דולות וכדומה... לצוותים של נשים בארגונים, חברות, מוסדות ציבוריים ומוסדות לימוד... לקהילות נשיות ביישובים, בשכונות ועוד.

ההתמחות שלנו היא ביצירת מופעי נושא לנשים, לפי תחומי העניין שכל קבוצה מזמינה מאיתנו, ובמתן ביטוי על הבמה לרגשות וסיפורים של נשים, ובפרט סיפורי לידה... כי אנחנו מאמינות שסיפורי לידה הם סיפורי העמים והגבורה שלנו, וכלי ליצירת דיאלוג חברתי נשי!

אנחנו משתמשות בכלים תיאטרוניים משחקיים, באימפרוביזציה ובפלייבק כדי לתת ביטוי לנושאים נשיים שמרתקים אותנו בחיינו, כל אחת מאיתנו בפני עצמה וחמישתנו כקבוצה, למשל:
אי-מהות, מעבר בין אימהות לקריירה
מעברים בין הלידות לחיים בחוץ
מעברים בין נערות לנשיות
מעברים שלא מדוברים בתוך תהליכים נשיים
פמיניזם, שיויוניות ועוד...

כל מי שחשקה נפשה בתיאטרון של נשים שיש בו כאב וכוח, עוצמה ודופי, יופי ופצע זה לצד זה... אנחנו מביאות את זה בשבילכן על הבמה, דרך אימפרוביזציות וסיפורים חיים. יחד איתי בחמש נשימהות - טלי ליברמן, נורית שושן, רינה לביא, אורית מרגלית.

לפרטים נוספים על המופע, שאלות, בירורים והזמנות - צרו איתי קשר ואשמח לתפור לכן מופע לבקשתכן.
 
Facebook
כל הזכויות שמורות להילה שרעף גלסר, מושב ניר צבי, 054-5700704