הילה שרעף גלסר • תיאטרון חי מחבר קהילות

מופעי פלייבק ואימפרוביזציה בשיתוף הקהל לארגונים, חברות ומעגלים.

מופעי פלייבק ואימפרוביזציה לפי נושא לקהילות


על הבמה אנחנו קבוצת תיאטרון פלייבק, אנסמבל המורכב משלוש שחקניות מקצועיות, מנחה ומוזיקאית. יחד אנחנו יוצרות, ונושמות מופעי אימפרוביזציה אותם אנחנו מתאימות לקהילה או הקבוצה שהזמינה את המופע.

מהותם של מופעי הפלייבק היא אילתור מתוך סיפורי החיים של הצופים, ויצירת מופע אינטאקטיבי בשיתוף הקהל. אורך המופעים כשעה ורבע, והם מתאימים לקבוצות וקהילות שונות - למשל לעוסקים במקצועות פרא-רפואיים כגון אחיות, רופאות, עו"סיות, מיילדות, דולות וכדומה, לימי עיון, כנסים או ימי כיף וגיבוש בחברות, מוסדות ציבוריים או מוסדות לימוד, לקהילות ביישובים או בשכונות ועוד.

ההתמחות שלנו היא ביצירת מופעי נושא וקונספט לפי תחומי העניין של כל קבוצה המזמינה מאיתנו, ובמתן ביטוי על הבמה לרגשות ולסיפורים של הקהל, ההופכים במופע לסיפורי העמים והגבורה של הקבוצה, ולכלי המעודד חיבור ודיאלוג בין חבריה.

במופעים אנחנו משתמשות בכלים תיאטרוניים משחקיים, באימפרוביזציה ובפלייבק כדי לתת ביטוי לנושאים המעסיקים את הצופים. כל מי שחשקה נפשו בתיאטרון מהחיים שיש בו כאב וכוח, עוצמה ודופי, יופי ופצע זה לצד זה - אנחנו מביאות את זה בשבילכם על הבמה, דרך אימפרוביזציות וסיפורים מהחיים.

יחד איתי על הבמה - טלי ליברמן, נורית שושן, רינה לביא, אורית מרגלית.


לפרטים נוספים על המופע, שאלות, בירורים והזמנות - צרו איתי קשר ונשמח לתפור לכם מופע פלייבק ואימפרוביזציה לבקשתכם.
 
כל הזכויות שמורות להילה שרעף גלסר, מושב ניר צבי, 054-5700704
Facebook