קצת עלי

מי אני? משתנה ומשנה כל הזמן, ועדיין... קוראים לי הילה שרעף גלסר, אני ילדה, ואישה, ואמא, ומתבגרת כל הזמן. אני משוגעת על תיאטרון, משחק וכתיבה, ועוד יותר משוגעת על הריון, לידה ואי-מהות. בתוך המרחבים האלו אני יוצרת את עצמי את הילדים שלי ואת המופעים שלי.

אני אישה עכשווית שנושקת לפראיות. אני מחפשת את התנועה בין האישה הקדומה למקדימה, ויוצרת על הבמה מופעים שהמטרה שלהם היא קודם כל לקרב - לעצמנו, למשחק, ליצירה, ואחת לשנייה. לייצר קהילה... נעים מאוד!

***********************************************************

אני הילה שרעף גלסר, אמא, יוצרת רב-תחומית, שחקנית, סופרת, אשת רוח, מנחת קבוצות, מרצה ומרפאה.

אשתו של דן ואמא לעדן (9), בר (8), תום (3), ואדם (9 חודשים). יוצרת ההצגה סיפורי לידה בלייב שהיא הצגת פלייבק נשי ואימפרוביזציה, אותה אני מציגה כיום עם להקה של עוד 3 שחקניות ומוזיקאית אחת - יחד אנחנו "חמש נשימהות".

ברזומה שלי נמצאת ההצגה יומן הריון (כתיבה ומשחק), הצגת יחיד אותה העליתי על הבמה בשיתוף עם רינה לביא (פיתוח ובימוי). ההצגה רצה בעבר בתיאטרון "הסימטה" ובמשך שנים רבות הוזמנה להופיע בארועים שונים ברחבי הארץ. כמו כן השתתפתי בעבר כיוצרת, שחקנית ויועצת אומנותית בהצגות ואירועי יצירה שונים.

לפני כמה שנים הוצאתי לאור את הספר אישה יוצרת אמא-יומן הריון שהוא ספר מסע אל הנשיות, האימהות, ההריון והלידה שנכתב כעיבוד של ההצגה. בעקבותיו הנחיתי גם סדנאות להריוניות שעובדות עם החומרים שבספר, וסדנאות לנשים שמחפשות השראה וחיבור לעצמן ולכוחותיהן הפנימיים.

במהותי אני חוקרת יצירה וביטוי, נשיות חופשית ואימהות, חברה ומזרחיות, והתפתחות אנושית. עבורי זו שליחות לבטא את העוצמה הנשית החופשית המשלבת בין כל העולמות בהקשבה, איפשור ואהבה גדולה.
 
Facebook
כל הזכויות שמורות להילה שרעף גלסר, מושב ניר צבי, 054-5700704