הילה שרעף גלסר • תיאטרון חי מחבר קהילות

מופעי פלייבק ואימפרוביזציה בשיתוף הקהל לארגונים, חברות ומעגלים.

מופעי פלייבק לארגונים וחברות - לגיבוש צוותים ומנהלים


אם אתם מחפשים מופע פלייבק מעורר השראה, בנושאים שנוגעים להתמודדות של עובדים ומנהלים בארגונים ועסקים, האנסמבל שלנו מציע לכם מופעי אימפרוביזציה בשיתוף הקהל, שמטרתם להעצים את צוותי העבודה והניהול דרך הצגת חוויות וסיפורים ממהחיים על עולמם והאתגרים איתם הם מתמודדים.

מופעי הפלייבק לארגונים יוצרים מרחב, זמן ומקום לשיתוף בסיפורים של האנשים העובדים בארגון, לאפשר ביטוי והקשבה, ולעורר מוטיבציה והשראה. אנו מתאימות את המופעים לקהל המזמין בין אם מדובר ביום גיבוש לצוות, יום אימון למנהלים, יום להעצמת נשים בארגון, יום עיון, הכשרה או כנס, ערב חברה, ועוד.

אלה מופעים אינטראקטיביים בשיתוף הקהל המובילים את הצופים
ליצירת חוויה של גיבוש והנאה מיוחדת בקבוצה או בצוות. הם מעודדים את המשתתפים לחלוק, להבין ולהזדהות עם חוויות שונות מעולמם של העובדים איתם, ובכך ליצור קירבה ודיאלוג בין אנשי הצוות. במופעים אנו מציגות  ביצירתיות את התכנים שחשובים לכם. בהצגה שהיא מכל הלב, בעומק ובמקצועיות, אנו מחפשות, מוצאות ומציגות על הבמה דרכים, אפשרויות ומוצא לאתגרים שלכם, דרך סיפורים שקרו לכם ומשמעותיים בשבילכם.

הדרך בה אנו מאלתרות ומתקשרות על הבמה חושפת את המשתתפים לדרכים מועילות של הקשבה, הבנה ותקשורת עם אחרים. לתובנה שתמיד ישנה יותר מאפשרות אחת לקדם נושא ולפתור קונפליקט. אנו מעניקות למשתתפים מקום להשמיע את קולם, והשראה ליצירת פתרונות וגשרים.
 
כל הזכויות שמורות להילה שרעף גלסר, מושב ניר צבי, 054-5700704
Facebook