מופע פלייבק למטפלות ומטפלים

אם אתם מחפשים מופע מעורר השראה, בסגנון סיפורי לידה בלייב אבל בנושאים אחרים שנוגעים להתמודדות שלכם כא/נשים שחיים את המקצועות הטיפוליים... תיאטרון חמש נשימהות מציע לכן מופעי פלייבק ואימפרוביזציה שמעצם היותם הם מתאימים וטבעיים לקהל של העוסקים במקצועות הריפוי והטיפול על כל גווניהם.

לכם, העוסקות והעוסקים במקצועות הריפוי והטיפול, אתם שמכילים פעמים רבות אנשים אחרים ברגעי הכאב והבלבול, מכוונים, מקשיבים מושיטים יד, פותחים את הלב ומאפשרים ריפוי - מגיע מופע שיאפשר לכם לעבד את אינספור הסיפורים שנאספים בתוככם מחייכם האישיים וממפגשיכם האינטימיים עם המטופלים שלכם, כשהפעם הספוט הוא על החוויה שלכם ומנקודת מבטכם הייחודית בחיים המקצועיים והאישים והאופן שהם נשזרים יחד.

המופע שלנו מאפשר מרחב לכל אלה, לביטוי שהוא ריפוי וגם מעניק לכם חוויה מהנה, מקרבת ומאחדת מחזקת ומשחררת, שמעוררת כוח והשראה להמשך עבודת השליחות שלכם בעולמנו.

המופע הוא היכרות חוויתית עם הכלים המרפאים מעולמות היצירה הפרפורמטיבית והמשחק. הוא מאפשר מרחב מוגן ורגיש לעיבוד סיפורי חיים וזיכרונות מכל קשת חומרי החיים - לכל יש מקום מוגן לביטוי על הבמה.

המופע מדגים את כוחות הריפוי של שיתוף בסיפור ועיבוד יצירתי של תכניו, את עיקרון "הביטוי הוא ריפוי" ואת כוחם המרפא של האנשים בקהל כעדות ועדים אוהבים שמעניקים לסיפורים המועלים על הבמה נראות והכרה.

בעזרת חמש מאסטריות בתחומן, בעלות ידע מעמיק בעיבוד סיפורים חיים לבמה, מתקבל מופע חי עם פרשנויות מרגשות ומעמיקות, מלאות הומור אוהב, ומשחררות המאפשרות למספרת הסיפור ולקהל נקודות מבט חדשות מלאות חיים עם תנועה של ריפוי ופעמים רבות גם תובנות פורצות דרך ומשנות חיים.

חמשת המופיעות בשיתוף מוחות, יצירתיות ולבבות מתחברות למספרת , לקהל שבמקום, כמו גם היישר לתודעה ותת-המודע הקולקטיביים, ומדגימות את כוחם של הכלים הפרפורמטיביים מעולמות הפלייבק, האימפרוביזציה והפסיכודרמה ביצירת חוויה אנושית מקרבת ומאחדת על בסיס האחווה המשותפת לכולנו של חוויות החיים.

וכל זה קורה במופע המתרחש ב-live, מופע שהוא  מסע מרגש, הרפתקה מופלאה, חגיגת חיים ויצירה מלאי דמיון ומעוררי השראה. מסע של דמעות חמות וצחוק מתגלגל, הנרקם ברגישות גדולה וביד אומן ונוטעת כוח ומרוממת רוח בכל קהליה.


 
 
 
Facebook
כל הזכויות שמורות להילה שרעף גלסר, מושב ניר צבי, 054-5700704