הילה שרעף גלסר • תיאטרון חי מחבר קהילות

מופעי פלייבק ואימפרוביזציה בשיתוף הקהל לארגונים, חברות ומעגלים.

מופעי פלייבק ואימפרוביזציה לצוותים ואנשי טיפול


אם אתם מחפשים מופע מעורר השראה בנושאים שנוגעים להתמודדות שלכם כאנשים שחיים את המקצועות הטיפוליים, תיאטרון הפלייבק שלנו מציע לכם מופעי אימפרוביזציה בשיתוף הקהל שמעצם היותם מאוד מתאימים וטבעיים לעוסקים במקצועות הריפוי והטיפול על כל גווניהם.

לכם, החיים את מקצועות הריפוי והטיפול, אתם שמכילים פעמים רבות אנשים אחרים ברגעי הכאב והבלבול, מכוונים ומקשיבים, מושיטים יד, פותחים את הלב ומאפשרים ריפוי - מגיע מופע שיאפשר לכם לעבד את אינספור הסיפורים שנאספים בתוככם מחייכם האישיים וממפגשיכם האינטימיים עם המטופלים שלכם, כשהפעם הספוט הוא על החוויה שלכם, על נקודת מבטכם הייחודית בחיים המקצועיים והאישיים, ועל האופן בו הם נשזרים יחד.

מופע הפלייבק שלנו מאפשר מרחב לכל אלה, לביטוי שהוא ריפוי, וגם מעניק לכם חוויה מהנה, מקרבת ומאחדת, מחזקת ומשחררת, שמעוררת כוח והשראה להמשך עבודת השליחות שלכם בעולמנו.

מופעי פלייבק בשיתוף הקהל מהווים היכרות חוויתית עם הכלים המרפאים מעולמות היצירה הפרפורמנס והמשחק. הם מאפשרים מרחב מוגן ורגיש לעיבוד סיפורי החיים והזיכרונות מכל קשת חומרי החיים - להכל יש מקום בטוח לביטוי על הבמה. אלה מופעים אינטראקטיביים המדגימים את כוח הריפוי של שיתוף בסיפור, ועיבוד יצירתי של תכניו. המופעים הם מימוש של עיקרון "הביטוי הוא ריפוי", ומוכיחים את כוחם המרפא של האנשים בקהל כעדות ועדים אוהבים, שמעניקים לסיפורים המועלים על הבמה נראות והכרה.

בעזרת חמש אמניות שהן מאסטריות בתחומן, בעלות ידע מעמיק בעיבוד סיפורי חיים לבמה, מתקבל מופע חי עם פרשנויות מרגשות ומעמיקות, מלאות הומור אוהב ומשחרר, המאפשר למספרי הסיפורים ולקהל הצופה בהם נקודות מבט חדשות מלאות חיים, עם תנועה של ריפוי ופעמים רבות גם תובנות פורצות דרך ומשנות חיים.

חמשת המופיעות בשיתוף מוחות, יצירתיות ולבבות מתחברות למשתתפים המספרים, לקהל שבמקום, כמו גם היישר לתודעה ותת-המודע הקולקטיביים, ומדגימות את כוחם של הכלים הפרפורמטיביים מעולמות הפלייבק, האימפרוביזציה והפסיכודרמה ביצירת חוויה אנושית מקרבת ומאחדת על בסיס האחווה המשותפת לכולנו של חוויות החיים.

כל זה קורה במופעי אילתור המתרחשים בלייב על הבמה, מופעים שהם תהליך מרגש, הרפתקה מופלאה, חגיגת חיים ויצירה מלאת דמיון ומעוררת השראה. כל מופע הוא מסע של דמעות חמות וצחוק מתגלגל, הנרקם ברגישות גדולה וביד אומן, נוטע כוח בכל המשתתפים והצופים בו ומרומם את רוחם. 
 
כל הזכויות שמורות להילה שרעף גלסר, מושב ניר צבי, 054-5700704
Facebook